Dekanalni duszpasterze młodzieży

DIECEZJALNY DUSZPASTERZ MŁODZIEŻY:
Ks. Wojciech Hackiewicz
tel. 509 056 560

DEKANALNI DUSZPASTERZE MŁODZIEŻY:


Dekanat Adamów:
Ks. Łukasz Borowski , tel.  517514194

Parafie: Adamów, Jeziorzany, Poizdów, Radoryż Kościelny, Serokomla, Szczałb, Wojcieszków, Wola Gułowska,
Dekanat Biała Podlaska Południe: Ks. Marek Wasilewski, tel. 505 025 890
Parafie w Białej Podlaskiej: Wniebowzięcia NMP (ul. Długa1); Chrystusa Miłosiernego (ul.Kard. Wyszyńskiego 53); Dokudów, Huszcza, Korczówka, Kościeniewicze, Łomazy, Ortel Królewski, Ortel Książęcy
Dekanat Biała Podlaska Północ: Ks. Dariusz Radywaniuk, tel.  500 709 471
Parafie: w Białej Podlaskiej: Narodzenia NMP (ul. Brzeska),św. Anny (ul. Warszawska), bł. Honorata (ul. Terebelska), św. Michała (u.l Pokoju), Św. Antoniego – kościół rektoralny (ul. Narutowicza); Horbów, Hrud, Leśna Podlaska, Łukowce, Swory, Witulin, Woskrzenice
Dekanat Domanice: Ks. Kan Jerzy Grochowski, tel. 602 492 411
Parafie: Domanice, Jastrzębie Śmiary, Ruda Wolińska, Seroczyn, Skórzec, Wodynie, Wołyńce, Żeliszew
Dekanat Garwolin: Ks. Tomasz Koprianiuk, tel. 504894489
Parafie:, Borowie, Garwolin – Przemienienie Pańskie oraz Matki Bożej Częstochowskiej, Górki k. Garwolina, Górzno, Marianów, Miętne, Parysów, Trąbki, Unin
Dekanat Grębków: Ks. Robert Bartosik, tel. 500 397 707
Parafie: Czerwonka Liwska, Grębków, Kopcie, Oleksin, Wierzbno, Wiśniew k. Mińska Maz. Wyszków
Dekanat Hańsk: Ks. Łukasz Skolimowski, tel. 510 356 928
Parafie: Dubeczno, Hańsk, Kosyń, Stary Brus, Uhrusk, Urszulin, Wereszczyn, Wola Uhruska, Wola Wereszczyńska, Wytyczno
Dekanat Janów Podlaski: Ks.  Kamil Mazurkiewicz, tel. 791217372
Parafie: Janów Podlaski, Klonownica Duża, Komarno, Konstantynów, Kornica, Pratulin, Rokitno, Szpaki
Dekanat Komarówka Podlaska: Ks. Grzegorz Pilsak, tel. 511 423 174
Parafie: Drelów, Gęś, Kolembrody, Komarówka Podlaska, Ostrówki, Przegaliny, Radcze, Rudno, Szustka, Witoroż
Dekanat Łaskarzew: Ks. Radosław Piotrowski, tel. 665040844
Parafie: Gończyce, Korytnica Łaskarzewska, Łaskarzew, Maciejowice, Samogoszcz, Sobolew, Wargocin, Życzyn
Dekanat Łosice: Ks. Andrzej Ciok, tel. 530077088
Parafie: Górki, Hadynów, Huszlew, Łosic: Św. Zygmunta oraz Trójcy Św., Łuzki, Makarówka, Mordy, Mostów, Mszanna, Niemojki, Próchenki, Przesmyki
Dekanat Łuków I : Ks. Paweł Padysz, tel. 500 019 984
Parafie: Celiny, Gręzówka, Krynka, Łuków - M.B. Matki Kościoła, Łuków - Przemienienia Pańskiego, Szaniawy, Trzebieszów, Zarzecz
Dekanat Łuków II : Ks. Paweł Bielecki, tel. 513868604
Parafie: Dąbie, Jedlanka, Jeleniec, Łuków – Bł. Brata Alberta, Łuków- Podwyższenia Krzyża Św., Stanin, Tuchowicz, Zofibór
Dekanat Międzyrzec Podlaski: Ks. Tomasz Bielecki, tel. 501560894
Parafie: Brzozowica Duża, Dołha, Kąkolewnica, Kożuszki, Krzewica, Manie, Międzyrzec Podlaski: św. Józefa, św. Mikołaja, śś. Piotra i Pawła, Chrystusa Króla, Polskowola
Dekanat Osieck: Ks. Krzysztof Węgrzynek, tel. 511 317 597
Parafie: Gocław, Goźlin, Osieck, Ostrówek, Pilawa, Sobienie Jeziory, Warszawice, Wilga, Zabieżki
Dekanat Parczew: Ks. Arkadiusz Markowski, tel. 604 588 455
Parafie: Brzostówka, Dębowa Kłoda, Kodeniec, Kolano, Milanów, ostrów Lubelski, Parczew, Rozkopaczew, Siemień, Sosnowica, Tyśmienica, Uścimów
Dekanat Radzyń Podlaski: Ks. Mariusz Baran, tel. 511 019 111
Parafie: Borki, Gąsiory, Kock, Radzyń Podlaski: Św. Trójcy, MB. Nieustającej Pomocy, Św. Anny; Turów, Ulan, Wohyń, Wola Osowińska
Dekanat Ryki: Ks. Tomasz Oponowicz, tel. 507 552 984
Parafie: Bazanów, Bobrowniki, Brzeziny, Dęblin – Chrystusa Miłosiernego oraz św. Piusa V, Kłoczew, Leopoldów, Nowodwór, Piotrowice, Ryki, Sobieszyn, Stężyca, Żabianka
Dekanat Siedlce:  Ks. Grzegorz Bindziuk, tel. 501 513 788
Parafie: Siedlce: Katedra, Bożego Ciała, Ducha Świętego, Miłosierdzia Bożego, św. Józefa, św. Maksymiliana, bł. Męczenników Podlaskich, św. Stanisława, św. Teresy, Garnizonowa
Dekanat Suchożebry: Ks. Mirosław Żaczek, tel. 507 979 135
Parafie: Czołomyje, Hołubla, Kotuń, Krynica, Krześlin, Mokobody, Niwiski, Paprotnia, Stare Opole, Suchożebry
Dekanat Terespol: Ks. Grzegorz Matysiak, tel. 515972890
Parafie: Choroszczynka, Kodeń, Kopytów, Kostomłoty, Malowa Góra, Małaszewicze, Neple, Piszczac, Połoski, Terespol, Tuczna, Wólka Dobryńska
Dekanat Wisznice: Ks. Krzysztof Sobczuk, tel.  784 014 657
Parafie: Horodyszcze, Jabłoń, Motwica, Opole Podedwórze, Paszenki, Polubicze, Rossosz, Rozwadówka, Wisznice, Żeszczynka
Dekanat Włodawa: Ks. Paweł Broński, tel. 503 545 053
Parafie: Dołhobrody, Hanna, Jabłeczna, Lack, Lubień, Orchówek, Różanka, Sławatycze, Włodawa –N. Serca Pana Jezusa oraz św. Ludwika, Żuków
Dekanat Zbuczyn: Ks. Marcin Komoszyński, tel. 507 786 431
Parafie: Bejdy, Dziewule, Krzesk, Krzymosze, Pruszyn, Radomyśl, Radzików Wielki, Wiśniew k. Siedlec, Zbuczyn, Zembry
Dekanat Żelechów: Ks. Krzysztof Banasiuk , tel. 504415590
Parafie: Huta Dąbrowa, Miastków, Okrzeja, Stoczek Łukowski, Wandów, Wilczyska, Wola Zadybska, Zwola, Żelechów