O. Bashobora lepszy niż Madonna. Blisko 20 tys. więcej osób weźmie udział rekolekcjach na Stadionie

O. Bashobora lepszy niż Madonna. Blisko 20 tys. więcej osób weźmie udział rekolekcjach na Stadionie
Jeszcze tylko dwa dni dzielą nas od wyjątkowych rekolekcji na Stadionie Narodowym z o. Johnem Bashoborą. Jak zauważył portal Natemat.pl, spotkanie z ugandyjskim kapłanem cieszy się znacznie większym zainteresowaniem niż koncert królowej popu Madonny.
Spotkanie z o. Bashoborą na Stadionie Narodowym już w sobotę, 6 lipca. Zainteresowanie rekolekcjami jest ogromne – jak wskazuje licznik na oficjalnej stronie www.jezusnastadionie.pl, liczba uczestników przekracza 57 tys. Zapisy są już zamknięte.

Słusznie zauważa portal Natemat.pl, że rekolekcje z kapłanem z Ugandy przebiły pod względem zainteresowania koncert Madonny, jaki w ubiegłym roku także odbył się na Stadionie Narodowym. Królowej Popu przyszło posłuchać zaledwie 38 699 osób.

Organizatorem rekolekcji z o. Bashoborą jest kuria warszawsko-praska.
Więcej szczegółów na stronie internetowej rekolekcji TUTAJ  
Spotkanie modlitewne "Jezus na stadionie" będzie transmitowane na żywo przez internetową telewizję ewangelizacyjną DOBRE MEDIA. Zaproś do oglądania wydarzenie swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę by mogli przeżyć ten czas w łączności z z 60 tysiącami ludzi, którzy będą wielbić Jezusa na stadionie.

Transmisja odbędzie się na stronie: www.DobreMedia.org

za : fronda.pl