Wojownicy Jerychońscy - kontakt i bieżące informacje

Wojownicy Jerychońscy - kontakt i bieżące informacje
19 czerwca 2011 oficjalnie ruszył nabór do Armii Jerycha.
 
  
Możecie się z nami kontaktować we wszystkich "armijnych sprawach": armia@jerychomlodych.pl
 
Jeżeli ktoś z Was chciałby się przyłączyć do Armii niech pisze na powyższy adres!
 

Lista Armii: 
0001 Piotr Wiśniewski z Trzebieszowa
0002. Robert Harasimiuk 
0003.   Magdalena Bryzek - Żelechów
0004. Sylwia Rudkowska - Uhrusk
0005. Aleksandra Kowieska - Łomazy
0006. Elżbieta Ciołek - Dęblin
0007. Karina Ostrysz - Jedlanka
0008. Klaudia Termena - Łomazy
0009. Bartosz Beling - Biała Podlaska
0010.Paweł Błażewicz - Parczew
0011. Hanna Dybciak - Łuków
0012. Paweł Bessaraba - Biała Podlaska
0013. Aleksandra Derlukiewicz - Rossosz
0014. Marcin Wasilewski - Zbuczyn
0015. Monika Kurianowicz - Łomazy
0016. Filip Baczkura - Horbów
0017. Katarzyna Gliwko - Żelechów
0018. Wioleta Jukowska - Łuków
0019. Karolina Wereda - Ruda Wolińska
0020. Justyna Zdolska - Parczew
0021. Martyna Michalska - Orchówek
0022. Daniel Wielogórski - Siedlce
0023. Paulina Brodzik - Stoczek Łukowski
0024. Magdalena Besaraba - Biała Podlaska
0025. Dominika Demidowicz - Rossosz
0026. Patrycja Kaliszewska - Swory
0027. Dawid Stański - Krynica
0028. Julita Gołacka - Parczew
0029. Paulina Brodacka - Piszczac
0030. Anna Miziarska - Wodynie
0031. Urszula Kruszewska - Wodynie
0032. Klaudia Michalak - Sobienie Jeziory
0033. Mateusz Brzozowiec - Urszulin
0034. Ewelina Kuczyńska - Łuków
0035. Marta Leszkowicz - Siedlce
0036. Alicja Płatek - Garwolin
0037. Marek Rosiński - Kąkolewnica
0038. Edyta Strzeszewska - Biała Podlaska
0039. Magdalena Piekarz - Siemień
0040. Monika Arasim - Siemień
0041. Sylwia Ostrowska - Swory
0042. Paulina Dudzik - Żelechów
0043. Marcin Grzeszuk - Ostrówki
0044. Marzena Kaliszewska - Biała Podlaska
0045. Michał Kaliszewski - Biała Podlaska
0046. Marlena Lotek - Parczew
0047. Małgorzata Roicka - Warszawice
0048. Maria Pręciuk - Kosyń
0049. Joanna Marciniak - Sobienie Jeziory
0050. Adam Domański - Hadynów
0051. Ewelina Karczewska - Ruda Wolińska
0052. Klaudia Wielogórska - Siedlce
0053. Ewa Wojciechowska- Parczew
0054. Paulina Ignatiuk - Ortel Królewski
0055. Katarzyna Niedzielska - Biała Podlaska
0056. Marta Pieisiewicz - Gożlin
0057. Anna Krzyżanowska - Terespol
0058. Pietruczuk Ewelina - Kornica
0059. Emilia Bielecka - Sosnowica
0060. Mateusz Herubin - Warszawice
0061. Mateusz Andrynowski - Biała Podlaska
0062. Ewa Głowacka - Łomazy
0063. Magda Wakulińska - Paprotnia
0064. Głuchowska Magdalena - Biała Podlaska
0065. Renata Wołowicz - Sobienie Jeziory
0066. Filipek Monika - Kodeń
0067. Aneta Mackiewicz - Łosice
0068. Paulina Wojdat - Korytnica
0069. Paulina Czerniak - Łukowce
0070. Łukasz Ziomek - Biała Podlaska
0071. Patrycja Frel - Dęblin
0072. Karolina Bahonko - Witoroż
0073. Iwona Soćko - Domanice
0074. Magda Jakubowicz- Krzesk
0075. Michał Dębski - Siedlce
0076. Klaudia Dohojda - Ruda Wolińska
0078. Tomasz Osiński - Ruda Wolińska
0079. Mateusz Kamecki - Biała Podlaska
0080. Agnieszka Szymowska - Łuków
0081. Klaudia Tyszczuk - Ruda Wolińska
0082. Aleksandra Warowna - Łuków
0083. Sylwia Kozłowska - Garwolin
0084. Katarzyna Michalczuk - Łuków
0085. Maria Mikos - Garwolin
0086. Szymon Romaniuk - Drelów
0087. Emilia Szcześniak -?
0086. Magda Andrzejczuk - Próchenki
0087. Karolina Duszak - Wierzbno
0088. Ewa Sadownik - Łomazy
0089. Mariola Malczuk - Międzyrzec Podlaski
0090. Anna Konstańczuk ?
0091. Katarzyna Orzełowska?
0092. Wiktoria Grajcar - Biała Podlaska
0093. Aleksandra Zając - Domanice
0094. Klaudyna Bielecka - Łomazy
0095. Ewelina Wróbel - Domanice
0096. Gabriela Lesiuk - Biała Podlaska
0097. Emilia Jantoszuk - Pratulin
0098. Aleksandra Kossowska - Biała Podlaska
0099. Katarzyna Dziołak - Łosice
0100. Urszula Markiewicz - Łosice
0101. Kamila Pucyk - Domanice
0102. Krzysztof Pietryka - Żelechów
0103. Robert Bartoszewski - Stoczek Łukowski
0104. Paulina Łączka - Orchówek
0105. Karolina Derlukiewicz - Łomazy
0106. Kamil Bąk - Łuków
0107. Katarzyna Derlukiewicz - Łomazy
0108. Beata Kruszewska - Garwolin
0109. Katarzyna Żółkoś - Garwolin
0110. Tomasz Gałecki - Ostrówki
0111. Weronika Mucha - Garwolin
0112. Jolanta Pędzierska - Korytnica
0113. Łucja Chazan - Ortel Królewski
0114. Mateusz Pazdyka - Oleksin
0115. Dominik Wasilewski - Biała Podlaska
0116. Dominik Karwowski - Siedlce
0117. Julia Pycka - Siedlce

0118. Ewewlina Lendzion - Łuków
0119. Izabela Borysiuk - Siedlce
0120. Lucyna Niedziółka - Domanice
0121. Renata Golec - Turów
0122. Gabriela Remiszewska - Swory
0123. Joanna Gałamaga - Swory
0124. Justyna Mikulska - Łukowce
0125. Paulina Deczewska - Sobienie Jeziory
0126. Adrianna Zmińczuk - Terespol
0127. Katarzyna Szulin - Łuków
0128. Anita Magdalena Podniesińska - Mokobody
0129. Natalia Sadwonik - Łomazy
0130. Marta Hińcza - Warszawice
0131. Emilia Sławińska - Goźlin
0132. Anna Lubczuk - Biała Podlaska
0133. Monika Rybałtowska - Siedlce
0134. Marta Lewczuk - Biała Podlaska
0135. Weronika Strzałek - Łuków
0136. Katarzyna Szostek- Jedlanka
0137. Marta Sołtyszewska - Łuków
0138. Zachariasz Karpowicz - Łomazy
0139. Aleksandra Wierzbicka - Siedlce
0140. Ewa Golba - Łomazy
0141. Karol Kralewicz - Garwolin
0142. Magdalena Wyrębek - Domanice
0143. Aneta Koć - Domanice
0144. Joanna Korzuchowska - Dąbie
0145. Wioletta Podniesińska - Mokobody
0146. Aneta Artych - SIedlce
0147. Klaudia Żydak - Ruda Wolińska
0148. Łukasz Kroszko - Biała Podlaska
0149. Mateusz Bunel - Parczew
0150. Katarzyna Chodynicka - Terespol
0151. Katarzyna Ciozda - Wołyńce
0152. Paulina Rolińska - Siedlce
0153. Agnieszka Kobryńska - Łukowce
0154. Karol Barzyński - Biała Podlaska
0155. Łubik Małgorzata - Mostów
0156. Emilia Borkowska - Domanice
0157. Dominika Jędrzejewska - Parczew
0158. Justyna Kozłowska - Urszulin
0159. Agnieszka Gontarz - Wilga
0160. Anna Wrzosek - Skórzec
0161. Jowita Bąkowska - Biała Podlaska
0162. Olga Połosak - Warszawice
0163. Ewa Krawczyk - Biała Podlaska
0164. Klaudia Kasjaniuk - Siedlce
0165. Magda Górska - Kornica
0166. Jarosław Dziedzic - Sobienie Jeziory
0167. Amelia Kobus - Siedlce
0168. Dawid Chojka - Sobienie Jeziory
0169. Magdalena Rogacin - Biała Podlaska
0170. Wioleta Kulawiec - Biała Podlaska
0180. Paweł Siliwoniuk - Terespol
0181. Kamil Pawluczuk - Biała Podlaska
0182. Urszula Szarek - Garwolin
0183. Karolina Konkol - Swory
0184. Ewelina Dmitruk - Swory
0185. Katarzyna Werner - Wytyczno
0186. Milena Chudzik - Urszulin
0187. Gabriela Duluk - Biała Podlaska
0188. Paulina Wiśniewska - Siedlce
0189. Sebastian Ziółkowski - Sobienie Jeziory
0190. Kinga Miszczuk - Swory
0191. Joanna Siennica - Siedlce
0192. Monika Markowska - Kornica
0193. Łukasz Kunach - Wytyczno
0194. Marcin Polak - Ruda Wolińska
0195. Paweł Wojnar?
0196. Grzegorz Melańczuk - Piszczac
0197. Aleksandra Izdebska - Parczew
0198. Paulina Zalewska - Domanice
0199. Dominika Gola - Dęblin
0200. Mariola Szcześniak - Międzyrzec Podlaski
0201. Katarzyna Pikacz - Klonownica Duża
0202. Kozak Emilia - Biała Podlaska
0203. Paweł Pietruczuk - Piszczac
0203. Dominika Maszczak - Łuków
0204. Paulina Sypulska - Łuków
0205. Emil Burdziłowski - Siedlce
0206. Marta Jastrzębska - Zbuczyn
0207. Joanna Myrcha - Siedlce
0208. Marcin Popek - Siedlce
0209. Maria Ostojska - Hołubla
0210. Alicja Rodziewicz - Siedlce
0211. Marta Żylińska - Gorzów Wielkopolski
0212. Iwona Dziołak - Łosice
0213. Joanna Dzioba -?
0214. Justyna Krzesiak - Janów Podlaski
0215. Aleksandra Prekurat - Radzyń Podlaski
0216. Aleksandra Łodej - Parczew
0217. Magda Treska - Swory
0218. Grzegorz Lisiecki - Siedlce
0219. Klaudia Karolak - Siedlce
0220. Alan Celiński - Zbuczyn
0221. Albert Dudzik - Żelechów
0222. Krzysztof Krupski - Parczew
0223. Eliza Sadowska - Kornica
0224. Magda Jabłońska - Kornica
0225. Mateusz Tomaszek - Paprotnia
0226. Agata Kowalczuk - Siedlce
0227. Weronika Zalewska - Domanice
0228. Beata Oprządek?
0229. Monika Rojewska - Parczew
0230. Arkadiusz Szostak - Warszawice
0231. Rafał Szulak - Rokitno
0232. Małgorzata Magdziak - Siedlce
0233. Joanna Migasiuk - Biała Podlaska
0234. Angelika Piwnicka - Sosonowica
0235. Patryk Mostowiec - Parczew
0236. Jakub Kalinowski - Wereszczyn
0237. Edyta Martyniuk - Piszczac
0238. Agnieszka Rojewska - Parczew
0239. Anna Radko - Parczew
0240. Dominika Kasprzak - Garwolin
0241. Joanna Mańko - Turów
0242. Emilia Kędracka - Paszenki
0243. Karol Chojecki - Jedlanka
0244. Nina Wołoszka - Jedlanka
0245. Paulina Zemło?
0246. Tymoszuk Karolina - Siedlce
0247. Wiktoria Zachariasz - Jedlanka
0248. Ania Golec - Dęblin
0249. Aleksandra Kozioł - Siedlce
0250. Dariusz Walceki - Oleksin
0251. Cyprian Grunwald - Parczew
0252. Martyna Gruchała - Trzebieszów
0253. Hołownia Michał - Piszczac
0254. Sylwia Dawidziuk - Piszczac
0255. Ewelina Bąk - Biała Podlaska
0256. Sylwia Skibicka - Sosnowica
0257. Agata Domańska - Piszczac
0258. Konrad Chojnacki - ?
0259. Weronika Radziejewska - Biała Podlaska
0260. Barbara Dubij - Wola Uhruska
0261. Paulina Barczuk - Wola Uhruska
0262. Mateusz Mazur - Kąkolewnica
0263. Anna Malarz - Sobienie Jeziory
0264. Magdalena Błażewicz-Parczew
0265. Beata Redosz - Wodynie
0266. Dorota Waszczuk - Swory
0267. Agnieszka Sidor - Parczew
0268. Mateusz Adamczyk - Wytyczno
0269. Klaudia Grodzka - Łuków
0270. Anna Bartosiewicz - Parczew
0280. Ewelina Dejneka - Parczew
0281. Marta Maszkowska - Wereszczyn
0282. Anna Strachota - Garwolin
0283. Paula Kwiatkowska - Dęblin
0284. Mateusz Serafin - Wytyczno
0285. Ilona Pawlak - Łosice
0286. Adam Turek - Parczew
0287. Żaneta Czarnacka - Parczew
0288. Paweł Zaborski - Parczew
0289. Anna Żółkowska - Sosnowica
0290. Piotr Pawluczuk -?
0291. Marzena Szymowska - Łuków