Intencje Modlitewne Armii Jerycha

Tu możesz wpisać intencję, w której modlić się będą członkowie Armii Jerycha!

Wojownicy "Armii Jerycha" każdego dnia modlą się za:

- każdego, kto właśnie w tym momencie toczy wewnętrzną walkę duchową i potrzebuje wsparcia Modlitewnej Armii...

- każdego, kto podjął walkę ze swoim uzależnieniem

-każdego, kto funkcjonuje za murami : samotności, niepełnosprawności, wykluczenia społecznego, nieprzebaczenia i w każdej innej sytuacji, która wydaje się być ponad jego siły


- niepojednanych, uwięzionych w grzechu nienawiści i nienaprawionej krzywdy, za małżeństwa i przyjaciół przeżywających trudne chwile

- w sposób szczególny za więźniów

- każdego i w każdej intencji zapisanej w naszej skrzynce intencji                                                                                     

o pojednanie

Proszę o modlitwę za pojednanie Pawła ze mną, by runęły mury które Paweł postawił naszej relacji, by Bóg uzdrowił rany serca Pawła i moje i uwolnił Pawła od kłamstwa w które uwierzył. Byśmy otworzyli się na miłość i odbudowę relacji zgodnie z wolą Bożą.

Prośba o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa Tomasza i Benity. Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża i wyrwania spod złych wpływów. Proszę również o łaskę dla Siebie by uzdrowić mój organizm i pozwolić mi zostać matką.

Proszę o modlitwę o przemianę

Proszę o modlitwę o przemianę mojego życia, zmianę złych nawyków, radość i umiejętność wychodzenia do ludzi z miłością, ulgę w cierpieniu, o odnowienie relacji, szczególnie z Eweliną i poradzenie sobie z żalem i stratą. O znalezienie dobrego mieszkania i relacje w rodzinie.

Proszę o pomodlenie się do

Proszę o pomodlenie się do Maryi o zdrowie dla mojego Taty,o udaną operację i zdrowie dla mojej Mamy. Żeby jak najdłużej żyli oni.

Prośba o modlitwę za Martę

Proszę Waszą Wspólnotę o modlitwę w intencji uzdrowienia Marty - ciężko chorej mamy dwójki malutki dzieci.

prosba o modlitwe

Prosze o modlitwe w intencji nawrocenia syna Dariusza

Prośba o zdrowie

Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową

Proszę o modlitwę

Matko Boża proszę o zdrowie i błogosławieństwo Pana Boga dla Nataszy, Michała, Martynki, Ireny, Teresy, Amelii, Igora, Majki, Huberta i Jana.

Proaśba

W intencji uzdrowienia z choroby psychicznej mnie i syna Dominika ( syn chciał popełnić samobójstwo obecnie jest w szpitalu A ja nie umie samodzielnie funkcjonować

Intencja

Proszę o modlitwę o ułożenie życia

Pilna modlitwa

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania wszystkich problemów rodzinnych, finansowych i zdrowotnych, które nas w ostatnim czasie spotkały. Maryjo zlituj się nad nami pomóż nam w naszych problemach prosimy cię abyś wyjednała nam łaskę żywej niezachwianej wiary i ufność oraz pomoc w rozwiązaniu naszych trudności z którymi codziennie się zmagamy.Proszę też o modlitwę w intencji powrotu do Boga  i wiary moich wszystkich członków rodziny. Jacek

o wyjscie z nalogu

prosze o modlitwe za mnie w intencji uwolnienia od alkoholizmu, a takze od dreczacej mnie choroby

O łaskę rychlej szczerej

O łaskę rychlej szczerej rozmowy dla Jarka i Moniki, uleczenie zranien i wzajemna szczera miłość oraz wyjście z trudnej sytuacji finansowej.

Intencje modlitewne

O pozytywne rozpatrzenie sprawy dla pani Alfredy, o trwałe uzdrowienie mnie na duszy i ciele, o pieniądze i o pracę, o dobrych znajomych i o dobrego męża gdy na to dojrzeję, o motywację do bycia ładną duchowo i cieleśnie, o bezpieczeństwo, o Boże Błogosławieństwo i charyzmaty dla parafii, księży i parafian, a także o wyrzucenie z siebie wypartych wspomnień i uleczenie tego mocą Bożą.

Panie Jezu Boże miłosierny Ty

Panie Jezu Boże miłosierny Ty wszystko wiesz i przenikasz oddaję Ci siebie i moją rodzinę i nasz dom prosimy o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski ochronę przed wszelkim złem a szczególnie o uwolnienie od przekleństw ,wszelkiego zła i konsekwencji w moim życiu i mojej rodziny o łaskę powrotu do normalnego życia i powrotu do zdrowia i stabilizacji finansowej. Wszyscy Aniołowie i Święci w niebie a szczególnie nasi święci Patroni proszę orędujcie za nami u miłosiernego Boga Panie Boże nasz chcemy również podziękować za Twoją opiekę nad nami.Bądź uwielbiony Jezu w Swoich Aniołach i świętych Nie nasza ale Twoja wola niech się spełnia .Jezu Ufam Tobie

UZDROWIENIE

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia wnuczka Antosia, aby miał dobry kontakt wzrokowy, dobrze rozumiał rzeczywistość, nie miał agresji i stał się spokojnym, otwartym i mądrym chłopcem. Panie Jezu chciej dotknąć Antosia i uczyń cud uzdrowienia go. Bóg zapłać.

Gorąco proszę o modlitwę w

Gorąco proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie ze zniewoleń i lęków. Proszę o uzdrowienie moich dzieci Julii i Filipka. Proszę o zjednoczenie i nawrócenie mojej rodziny oraz pomoc w naprawieniu błędów, tak aby zostały wybaczone. Bóg zapłać!

Proszę o modlitwę w intencji

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Bogdana, o czystość serca, dobrą spowiedź i żal za grzechy.

proszę o modlitwę

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

uzdrowienie Łukasza

Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego na nowotwór Łukasza, aby Dobry Bóg okazał Swoje Miłosierdzie i uczynił cud uzdrowienia go, aby mógł nadal cieszyć się swoją rodziną i malutką córeczką. Bóg zapłać.

uzdrowienie

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla wnuczka Antosia, aby miał dobry kontakt wzrokowy, dobrze rozumiał rzeczywistość i stał się otwartym, spokojnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia i uzdrów go. Bóg zapłać.

Intencje

Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy udziel obfitego błogosławieństwa i zdrowia Nataszy, Michałowi, Martynie,Irenie, Amelii i Janowi. Matko Boża, módl się za nami.

Prośba o modlitwę

Proszę pomodlić się o zdrowie dla siedleckiego poety-Eugeniusza Kasjanowicza,aby ustąpił nękający go nowotwór.

prosze o modlitwe

Panie Jezu Chryste prosze uzdrow ,wyzwol syna Lukasza z nalogu alkoholowego pije i nie ma konca uratuj moje dziecko aby nie zginal .Prosze okaz mu swoje milosierdzie zlituj sie nad nim .Niech bedze Bog Uwielbiony teraz i zawsze i na wieki wiekow Amen Jezu Ty sie zaimij, moim synem Lukasz

brak sił do życia dalej

Błagam Jezu o dar miłości i pokory dal mnie, uzdrów serca osób które skrzywdziłam słowem lub czynem, szczególnie najbliższych i Piotra. Otocz go opieką i daj mu łaskę miłości i tęsknoty za mną. Popadłam w rozpacz i depresje, wyrwij mnie z tego błagam. Nie mam już sił na nic.

proszę o modlitwę w intencji

proszę o modlitwę w intencji naprawienia relacji z ludźmi których skrzywdziłam swoim zachowaniem i mową. Dobry Boże uchroń, uchowaj, uratuj te relacje by znowu między nami było jak dawniej, byśmy sobie wybaczyli nawzajem. I stal się prawdziwymi przyjaciółmi. Kochana Maryjo prowadź tą sprawę, polecaj ją dobremu Bogu, otocz mnie Swoją opieką bym już nigdy nie czyniła zła. I Była taka jak Ty.

Jest beznadziejnie, depresja,

Jest beznadziejnie, depresja, samotność, pęknięte serce, brak energii do życia, pomocy.

Prośba o modlitwę

Proszę o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy aby nasza rodzina nie została obciążona tak ogromnymi długami.

Rodzina

Proszę o modlitwę w intencji mojego byłego chłopaka, obecnie bliskiego kolegi ,by Dobry Pan Bóg pomógł mu pokonać wszelkie jego opory, wyść z obojętności i samotnego życia i otworzyć się na moja miłość, tak bysmy mogli zbudować trwały związek, małżeństwo I mieć potomstwo

serca chore i zagubione

Błagam o modlitwę bym odnalazła moją drogę w życiu bo mimo 40 lat życia wciąż błądzę i nie wiedzę sensu mojego istnienia, popadam w stany depresyjne i smutek, nie umiem się odnaleźć, każda relacja z mężczyzną się rozpada. Za moje chore i złe serce. Za męskie serce chore psychicznie, egoistyczne i niewierzące, by Bóg je uzdrowił. Może też wolą Bożą będzie połączyć nas węzłem małżeńskim.

Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę za mnie i bliskiego mi chłopaka, by Bóg uzdrowił naszą relację i usunął między nami wszystkie przeszkody, które powodują kłótnie i niszczą relację. Niech odrodzi się miłość. Proszę też o wiarę dla tego chłopaka i odrzucenie wszystkiego co złe, a także o cierpliwość dla mnie i dobre postępowanie.

prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dal rodziny prosi mama

Proszę o wsparcie modlitewne

Jezu Ufam Tobie

Proszę o modlitwę w intencji

Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia się ks. Krzysztofa Grzywocza, który zaginął w Alpach.

intencja

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. Panie obdarz go mądrością, spokojem i radością a jego rodziców i brata zdrowiem, cierpliwością i miłością do jego.

prośba o modlitwę

Proszę o łaskę wiary dla Bogdana, dobrą spowiedź i żal za grzechy.

Prosze o modlitwe w

Prosze o modlitwe w intencji milosci pomiedzy Daria a Pawlem.

Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, aby dobry Bóg udzielił nam łaski mądrości i pomógł w podjęciu najlepszej decyzji. Proszę także o modlitwę o Boże Miłosierdzie nade mną. Bóg zapłać.

Prosze o modlitwe

prosze o modlitwe o uzdrowienie z alkoholizmu dla Taisy

Prosba o modlitwę

O uwolnienie od zła, wszelkich blokad i zapór, łaskę otwarcia na życie, miłość, relacje międzyludzkie, błogosławieństwo życia, istnienia, rozwoju i powołania.

prosze

Błagam o modlitwy za wygrana w sadzie, milosc, spokoj, szacunek , życie bez raka….anna

Proszę o modlitwę za

Proszę o modlitwę za szczęśliwe zdanie pracy mgr, o zdrowie i szczęście dla rodziców i rodzeństwa. Tak bardzo się boję że kogoś zawiodę, problemy ze stresem są moim minusem. Dziękuję Panie Boże, że Jesteś przy mnie.

Intencje

Proszę o uzdrowienie Mileny z depresji i stała pracę oraz ułożenie życia osobistego

prośba

Proszę o nawrócenie i łaskę żywej wiary dla Wojciecha oraz o jego uwolnienie od nałogów i zniewoleń.

modlitwa wynagradzająca i przebłagalna

Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją. W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

Prośba modlitwę

Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca (chociaż nie wiem czy wypada prosić o tego typu modlitwę). Proszę o modlitwę aby szybko minął mój żal po ostatnich niemiłych wydarzeniach z kolegą MM z pracy, który mnie okłamywał i zdradził. Dziękuję Panie Boże za wskazanie drogi, otwarcie oczu na jego zdradę oraz rozwiązanie niezgodnej z Twoją wolą znajomości. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Wierzę Tobie Jezu prowadź mnie właściwą drogą. Matko Najświętsza dziękuję za ochronę. Bóg zapłać Małgosia

Pomoc

Proszę o modlitwę dziękczynną za Dar poczęcia i narodzin mojej córeczki Alicji, za miłość małżeńską i wytrwanie w wierze w to, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i uleczenie z chorób ciała i duszy.

Intencje modlitewne

O szczęśliwą obronę pracy mgr i o wyrozumiałość ludzi na uczelni, o dobrą pracę zawodową, o uzdrowienie serca i tarczycy i dotarcie bezpieczne do prawdy w pewnych kwestiach Bogu wiadomych, o oddalenie dawnych problemów dawnej, byłej okolicy zamieszkania, o umiejętność przebaczenia i przetrawienia pewnych spraw. za Panią Alfredę, Asię i Nikolę w ich trudnych ważnych intencjach Bogu wiadomych. I o wylanie Ducha świętego!!!

modlitwa

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Wojtka

Intencja

Proszę Pana Boga o szczęśliwą podróż, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Św. Janie Pawle II, módl się za nami. Amen

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
To pytanie na ma celu sprawdzenie czy jesteś człowiekiem :) ma to zapobiec spamowi na stonie jerychomlodych.pl