Intencje Modlitewne Armii Jerycha

Tu możesz wpisać intencję, w której modlić się będą członkowie Armii Jerycha!

Wojownicy "Armii Jerycha" każdego dnia modlą się za:

- każdego, kto właśnie w tym momencie toczy wewnętrzną walkę duchową i potrzebuje wsparcia Modlitewnej Armii...

- każdego, kto podjął walkę ze swoim uzależnieniem

-każdego, kto funkcjonuje za murami : samotności, niepełnosprawności, wykluczenia społecznego, nieprzebaczenia i w każdej innej sytuacji, która wydaje się być ponad jego siły


- niepojednanych, uwięzionych w grzechu nienawiści i nienaprawionej krzywdy, za małżeństwa i przyjaciół przeżywających trudne chwile

- w sposób szczególny za więźniów

- każdego i w każdej intencji zapisanej w naszej skrzynce intencji                                                                                     

Intencje modlitewne

O pozytywne rozpatrzenie sprawy dla pani Alfredy, o trwałe uzdrowienie mnie na duszy i ciele, o pieniądze i o pracę, o dobrych znajomych i o dobrego męża gdy na to dojrzeję, o motywację do bycia ładną duchowo i cieleśnie, o bezpieczeństwo, o Boże Błogosławieństwo i charyzmaty dla parafii, księży i parafian, a także o wyrzucenie z siebie wypartych wspomnień i uleczenie tego mocą Bożą.

Panie Jezu Boże miłosierny Ty

Panie Jezu Boże miłosierny Ty wszystko wiesz i przenikasz oddaję Ci siebie i moją rodzinę i nasz dom prosimy o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski ochronę przed wszelkim złem a szczególnie o uwolnienie od przekleństw ,wszelkiego zła i konsekwencji w moim życiu i mojej rodziny o łaskę powrotu do normalnego życia i powrotu do zdrowia i stabilizacji finansowej. Wszyscy Aniołowie i Święci w niebie a szczególnie nasi święci Patroni proszę orędujcie za nami u miłosiernego Boga Panie Boże nasz chcemy również podziękować za Twoją opiekę nad nami.Bądź uwielbiony Jezu w Swoich Aniołach i świętych Nie nasza ale Twoja wola niech się spełnia .Jezu Ufam Tobie

UZDROWIENIE

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia wnuczka Antosia, aby miał dobry kontakt wzrokowy, dobrze rozumiał rzeczywistość, nie miał agresji i stał się spokojnym, otwartym i mądrym chłopcem. Panie Jezu chciej dotknąć Antosia i uczyń cud uzdrowienia go. Bóg zapłać.

Gorąco proszę o modlitwę w

Gorąco proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie ze zniewoleń i lęków. Proszę o uzdrowienie moich dzieci Julii i Filipka. Proszę o zjednoczenie i nawrócenie mojej rodziny oraz pomoc w naprawieniu błędów, tak aby zostały wybaczone. Bóg zapłać!

Proszę o modlitwę w intencji

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Bogdana, o czystość serca, dobrą spowiedź i żal za grzechy.

proszę o modlitwę

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

uzdrowienie Łukasza

Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego na nowotwór Łukasza, aby Dobry Bóg okazał Swoje Miłosierdzie i uczynił cud uzdrowienia go, aby mógł nadal cieszyć się swoją rodziną i malutką córeczką. Bóg zapłać.

uzdrowienie

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla wnuczka Antosia, aby miał dobry kontakt wzrokowy, dobrze rozumiał rzeczywistość i stał się otwartym, spokojnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia i uzdrów go. Bóg zapłać.

Intencje

Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy udziel obfitego błogosławieństwa i zdrowia Nataszy, Michałowi, Martynie,Irenie, Amelii i Janowi. Matko Boża, módl się za nami.

Prośba o modlitwę

Proszę pomodlić się o zdrowie dla siedleckiego poety-Eugeniusza Kasjanowicza,aby ustąpił nękający go nowotwór.

prosze o modlitwe

Panie Jezu Chryste prosze uzdrow ,wyzwol syna Lukasza z nalogu alkoholowego pije i nie ma konca uratuj moje dziecko aby nie zginal .Prosze okaz mu swoje milosierdzie zlituj sie nad nim .Niech bedze Bog Uwielbiony teraz i zawsze i na wieki wiekow Amen Jezu Ty sie zaimij, moim synem Lukasz

brak sił do życia dalej

Błagam Jezu o dar miłości i pokory dal mnie, uzdrów serca osób które skrzywdziłam słowem lub czynem, szczególnie najbliższych i Piotra. Otocz go opieką i daj mu łaskę miłości i tęsknoty za mną. Popadłam w rozpacz i depresje, wyrwij mnie z tego błagam. Nie mam już sił na nic.

proszę o modlitwę w intencji

proszę o modlitwę w intencji naprawienia relacji z ludźmi których skrzywdziłam swoim zachowaniem i mową. Dobry Boże uchroń, uchowaj, uratuj te relacje by znowu między nami było jak dawniej, byśmy sobie wybaczyli nawzajem. I stal się prawdziwymi przyjaciółmi. Kochana Maryjo prowadź tą sprawę, polecaj ją dobremu Bogu, otocz mnie Swoją opieką bym już nigdy nie czyniła zła. I Była taka jak Ty.

Jest beznadziejnie, depresja,

Jest beznadziejnie, depresja, samotność, pęknięte serce, brak energii do życia, pomocy.

Prośba o modlitwę

Proszę o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy aby nasza rodzina nie została obciążona tak ogromnymi długami.

Rodzina

Proszę o modlitwę w intencji mojego byłego chłopaka, obecnie bliskiego kolegi ,by Dobry Pan Bóg pomógł mu pokonać wszelkie jego opory, wyść z obojętności i samotnego życia i otworzyć się na moja miłość, tak bysmy mogli zbudować trwały związek, małżeństwo I mieć potomstwo

serca chore i zagubione

Błagam o modlitwę bym odnalazła moją drogę w życiu bo mimo 40 lat życia wciąż błądzę i nie wiedzę sensu mojego istnienia, popadam w stany depresyjne i smutek, nie umiem się odnaleźć, każda relacja z mężczyzną się rozpada. Za moje chore i złe serce. Za męskie serce chore psychicznie, egoistyczne i niewierzące, by Bóg je uzdrowił. Może też wolą Bożą będzie połączyć nas węzłem małżeńskim.

Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę za mnie i bliskiego mi chłopaka, by Bóg uzdrowił naszą relację i usunął między nami wszystkie przeszkody, które powodują kłótnie i niszczą relację. Niech odrodzi się miłość. Proszę też o wiarę dla tego chłopaka i odrzucenie wszystkiego co złe, a także o cierpliwość dla mnie i dobre postępowanie.

prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dal rodziny prosi mama

Proszę o wsparcie modlitewne

Jezu Ufam Tobie

Proszę o modlitwę w intencji

Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia się ks. Krzysztofa Grzywocza, który zaginął w Alpach.

intencja

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. Panie obdarz go mądrością, spokojem i radością a jego rodziców i brata zdrowiem, cierpliwością i miłością do jego.

prośba o modlitwę

Proszę o łaskę wiary dla Bogdana, dobrą spowiedź i żal za grzechy.

Prosze o modlitwe w

Prosze o modlitwe w intencji milosci pomiedzy Daria a Pawlem.

Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, aby dobry Bóg udzielił nam łaski mądrości i pomógł w podjęciu najlepszej decyzji. Proszę także o modlitwę o Boże Miłosierdzie nade mną. Bóg zapłać.

Prosze o modlitwe

prosze o modlitwe o uzdrowienie z alkoholizmu dla Taisy

Prosba o modlitwę

O uwolnienie od zła, wszelkich blokad i zapór, łaskę otwarcia na życie, miłość, relacje międzyludzkie, błogosławieństwo życia, istnienia, rozwoju i powołania.

prosze

Błagam o modlitwy za wygrana w sadzie, milosc, spokoj, szacunek , życie bez raka….anna

Proszę o modlitwę za

Proszę o modlitwę za szczęśliwe zdanie pracy mgr, o zdrowie i szczęście dla rodziców i rodzeństwa. Tak bardzo się boję że kogoś zawiodę, problemy ze stresem są moim minusem. Dziękuję Panie Boże, że Jesteś przy mnie.

Intencje

Proszę o uzdrowienie Mileny z depresji i stała pracę oraz ułożenie życia osobistego

prośba

Proszę o nawrócenie i łaskę żywej wiary dla Wojciecha oraz o jego uwolnienie od nałogów i zniewoleń.

modlitwa wynagradzająca i przebłagalna

Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją. W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

Prośba modlitwę

Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca (chociaż nie wiem czy wypada prosić o tego typu modlitwę). Proszę o modlitwę aby szybko minął mój żal po ostatnich niemiłych wydarzeniach z kolegą MM z pracy, który mnie okłamywał i zdradził. Dziękuję Panie Boże za wskazanie drogi, otwarcie oczu na jego zdradę oraz rozwiązanie niezgodnej z Twoją wolą znajomości. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Wierzę Tobie Jezu prowadź mnie właściwą drogą. Matko Najświętsza dziękuję za ochronę. Bóg zapłać Małgosia

Pomoc

Proszę o modlitwę dziękczynną za Dar poczęcia i narodzin mojej córeczki Alicji, za miłość małżeńską i wytrwanie w wierze w to, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i uleczenie z chorób ciała i duszy.

Intencje modlitewne

O szczęśliwą obronę pracy mgr i o wyrozumiałość ludzi na uczelni, o dobrą pracę zawodową, o uzdrowienie serca i tarczycy i dotarcie bezpieczne do prawdy w pewnych kwestiach Bogu wiadomych, o oddalenie dawnych problemów dawnej, byłej okolicy zamieszkania, o umiejętność przebaczenia i przetrawienia pewnych spraw. za Panią Alfredę, Asię i Nikolę w ich trudnych ważnych intencjach Bogu wiadomych. I o wylanie Ducha świętego!!!

modlitwa

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Wojtka

Intencja

Proszę Pana Boga o szczęśliwą podróż, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Św. Janie Pawle II, módl się za nami. Amen

Prośba o modlitwę

Proszę, o modlitwę za wstawiennictwem Jana Pawła II o dar powołania do kapłaństwa dla mojego syna Piotra

Intencje modlitewne

O pomoc finansową w spłacie długów, o szczęśliwe zdanie całych studiów, o znalezienie dobrej pracy, o uzdrowienie i zrozumienie, za pewne osoby Bogu wiadome w ich intencjach.

Prośba o modlitwę

,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" Łk 1,37 Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.Sylwia.

Prośba o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie od wszelkiego zła córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziękuje.

prośba

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego męża.

Prośbą modlitewna

Proszę modlitwę w intencji oto żeby mój narzeczony tomek i ja żebyśmy znaleźli prace i wzięli ślub i proszę oto żeby moi rodzice przestali mi utrudniać moja drogę życiową

prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę

Zawierzenie i prośba o wsparcie modlitewne.

Panie Boże proszę, wysłuchaj moich próśb. Łączę się codziennie z Tobą w różańcu, koronce do Miłosierdzia Bożego oraz Apelu Jasnogórskim. Zawierzam Ci wszystkie problemy mojej mamy. Oddaję je Tobie bo my jesteśmy już bezsilni. JEZU UFAM TOBIE

nawrócenie i odbudowa relacji

O nawrócenie i uwolnienie Łukasza od zła. O odnowienie się kontaktu między nami i odbudowę naszego związku.

Od czasu skończenia studiów,

Od czasu skończenia studiów, czyli prawie 2 lat, jestem trwale bezrobotna( z przerwami na staże). Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, w ktorej będę się spełniała. Praca jest tylko środkiem do tego, aby wreszcie założyć rodzinę z wspaniałym mężczyzną, którego mam u swego boku. Modlę się o to gorąco za wstawiennictwem Jana Pawła II, jednocześnie prosząc o waszą modlitwę.

Intencja błagalna

Proszę o modlitwę w intencji mojej grupy i mnie. W czwartek 09.03 mam egzamin teoretyczny i praktyczny zawodowy. Proszę o zdanie egzaminu i błogosławieństwo w dalszej pracy. Oraz, w wielu innych prośbach, które mam w sercu i nie sposób ich wypisać... Dziekuję C miłosierny Jezu, Jezu Ufam Tobie, Alleluja.

Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki o jej wewnętrzne uzdrowienie, o dobrą pracę dla niej oraz o uleczenie naszej relacji. Niech. Bóg będzie błogosławiony!

Prośba o modlitwe

Jezu,zburz mury problemów finansowych,rodzinnych i zdrowotnych.Oddaję Ci wszystko,Ty sam sie tym zajmij.Jezu,ufam Tobie.Nie zwlekaj z pomocą.Wielbię Cię i Wysławiam Swiete imię Twoje , w moiej trudnej sytuacji.Bądź błogosławiony Panie nasz.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
To pytanie na ma celu sprawdzenie czy jesteś człowiekiem :) ma to zapobiec spamowi na stonie jerychomlodych.pl
Type the characters you see in this picture.
Type the characters you see in the picture; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.  Switch to audio verification.